Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Będą nawałnice

Główne zdjęcie
Chmura nadciąga nad post Łomża

Przed możliwymi silnymi burzami z gradem ostrzegają synoptycy z Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW w Białymstoku. - Najgroźniejsze burze z porywami lokalnie do 110 km/h, spodziewane są w godzinach wieczornych i nocnych – podaje dyżurny synoptyk Tomasz Siemieniuk, który spodziewanym burzom nadał drugi w trzystopniowej skali stopień zagrożenia.

Wydane ostrzeżenie  meteorologiczne przez burzami z gradem dotyczy obszaru całego regionu i ważne będzie  od godziny 17.00 do godziny 4.00 w nocy. W tym czasie synoptycy prognozują wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 30 mm do 40 mm oraz porywami wiatru lokalnie do 110 km/h. Miejscami grad.

Prawdopodobieństwo wystąpienia takiego zjawiska dyżurny synoptyk Tomasz Siemieniuk  określił na 80% zaznaczając, że najgroźniejsze burze spodziewane są w godzinach wieczornych i nocnych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę