Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Odpowie za nocny skok na elektrownię słoneczną

Główne zdjęcie
Panele fotowoltaniczne, zdjęcie ilustracyjne

Przed rokiem, w lipcu 2019 roku, z jednej z elektrowni słonczych na terenie powiatu łomżyńskiego, skradziono 29 sztuk paneli. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 8500 złotych, a policjanci poszukiwania złodzieja. Znaleźli go w... wiezieniu.

Jak przekazuje KPM w Łomży podejrzanym o dokonanie tej kradzieży jest 32-letni mieszkaniec powiatu białostockiego. Męczyna przebywa w zakładzie karnym, gdzie odbywa obecnie karę za inne przestępstwa. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. 
Policjanci ustalili także osobę, która kupił od niego skradziony towar i zamontował go na budynku gospodarczym. To 38-latek, który usłyszał zarzut paserstwa. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Za przestępstwo paserstwa umyślnego kodeks karny przewiduje od 3 miesięcy pozbawienia wolności do lat 5, a paserstwa nieumyślnego karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę