Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Prawie wszyscy złożyli

Piątek 10 lipca jest ostatnim dniem na złożenie przez rolników wniosku o dopłaty bezpośrednie do gruntów. Według danych Podlaskiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Łomży do środy zarejestrowano niemal 80 tysięcy wniosków, czyli 99,82% liczby złożonych oświadczeń i wniosków w stosunku w ubiegłego roku. Niemniej w piątek przyjmujące dokumenty biura powiatowe ARiMR będą otwarte dłużej niż zwykle.

Zostało zaledwie kilka dni na złożenie wniosku w przedłużonej kampanii dopłat bezpośrednich i obszarowych z PROW za 2020 rok. Najbliższy piątek, 10 lipca, jest ostatnim możliwym dniem na złożenie dokumentów. Iwona Chrapowicz z Podlaskiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Łomży podawała w środowe przedpołudnie, że na chwilę obecną zarejestrowano łącznie 79 737 wszystkich złożonych dokumentów. Stanowi to 99,82% złożonych oświadczeń i wniosków w stosunku do składających wnioski w roku 2019.  Wówczas województwie podlaskim złożono łącznie 80 212 wniosków o dopłaty bezpośrednie.

Przypomina, że wnioski można składać zarówno przez aplikację eWniosekPlus, jak i w wersji papierowej. Można je również złożyć poprzez platformę ePUAP, przesłać pocztą tradycyjną lub pozostawić w udostępnionej wrzutni na dokumenty. 10 lipca, w ostatnim dniu przyjmowania wniosków biura powiatowe ARiMR będą otwarte do godz. 19:00.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę