Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Wypadki na drogach do Łomży

Główne zdjęcie
Zdarzenie za Kuziami

Do dwóch zdarzeń drogowych doszło w południe na drogach w okolicy Łomży. Najpierw na drodze Łomża – Ostrołęka zderzyły się dwa samochody osobowe, a kilka minut później na Łomża – Myszyniec bus zderzył się z osobówką. W osobówce jechała mama z małym, czteromiesięcznym dzieckiem.

Po pierwszego ze zdarzeń doszło kilkanaście minut po 12. na drodze krajowej nr 61. Za Rydzewem, na drodze z Łomży do Ostrołęki starszy mężczyzna kierujący skodą, chcąc zjechać z jedni w lewą stronę doprowadził do zderzenia z jadącym od Łomży samochodem marki audi. Oba auta po zderzeniu wpadły do przydrożnych rowów po obu stronach jezdni. Według policji całe zdarzenie będzie tylko kolizją drogową, bo szczęśliwie kierowcy samochodów nie odnieśli obrażeń. 

Do groźniejszego zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 645 Łomża – Myszyniec. Za Kuziami, tuż za granicą powiatu łomżyńskiego, kobieta jadąca audi w kierunku Łysych na zakręcie prawdopodobnie straciła panowanie i przejechała na przeciwległy pas jezdni i dalej na pobocze i do rowu. Być może widząc to kierowca busa jadący w przeciwnym kierunku usiłował uniknąć zderzenia i także zjechał na pobocze, skosił znak drogowy po czym uderzył w audi, doprowadzając do jego obrócenia. Osobówką podróżowała kobieta z małym dzieckiem w nosidełku. Obie osoby trafiły pod opiekę pogotowia ratunkowego. Droga Łomża – Myszyniec przez jakiś czas była zablokowana.

230804070022.gif
Foto: Zdarzenie za Kuziami
Foto: Zdarzenie pod Rydzewem
Foto: Zdarzenie pod Rydzewem
Foto: Zdarzenie pod Rydzewem
Foto: Zdarzenie pod Rydzewem
Foto: Zdarzenie za Kuziami
Foto: Zdarzenie za Kuziami
Foto: Zdarzenie za Kuziami
Foto: Zdarzenie za Kuziami
Foto: Zdarzenie za Kuziami

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę