Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ponad setką po ul. Zawadzkiej

Łomżyńscy policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie, który ulicą Zawadzką jechał z prędkością 102 km/h. - Od początku tego roku, w związku z przekroczeniem prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym, policjanci zatrzymali już 143 dokumenty uprawniające do kierowania pojazdami – podaje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży przypominając, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach wypadków drogowych.

Do zatrzymania pędzącego ul. Zawadzką 43-latka w volvo doszło wczoraj. Zmierzona prędkość z jaką jechał była ponad dwa razy większa niż dozwolona przepisami prawa. Mężczyzna został ukarany mandatem, ale przede wszystkim zostało zatrzymane mu prawo jazdy, które teraz utraci na trzy miesiące. Policja podaje, że miejsce kontroli prędkości, w którym zatrzymano pirata, zostało wskazane przez mieszkańców jako „zagrożone” na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. 

Mundurowi apelują o ostrożną i rozważną jazdę z prędkością dostosowaną do przepisów oraz warunków panujących na drodze. Przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach wypadków drogowych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę