Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zmiana pogody

Główne zdjęcie
Synoptyczna prognoza pogody dla Łomży na najbliższe dni

Po ciepłym weekendzie nadchodzi letnie ochłodzenie. Dziś w regionie temperatura maksymalna od 17°C do 20°C, ale odczuwalna będzie jeszcze o dwa – trzy stopnie niższa. To za sprawą wiatru północno-zachodniego i zachodniego, który początkowo będzie słaby, a później umiarkowany i okresami porywisty.

Na dziś synoptycy dla regionu zapowiadają zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Wówczas miejscami mogą wystąpić przelotne opady deszczu. 

W nocy temperatura minimalna spadnie od 8°C do 10°C, a jutro ma być jeszcze chłodniej niż dziś – w województwie podlaskim  maksymalnie od 16°C do 19°C. Będzie także zachmurzenie duże, przelotne opady deszczu oraz możliwe miejscami burze. Prognozowana suma opadów podczas burz do 25 mm, a wiatr może osiągać prędkość do 65 km/h.

Z synoptycznych prognoz pogody dla Łomży wynika, że przynajmniej do niedzieli lipcowych upałów  nie będzie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę