Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Kradli alkohol

Główne zdjęcie
Zatrzymany przez policjantów sklepowy złodziej

Policjant z łomżyńskiej „patrolówki”, będąc na zakupach w czasie wolnym od służby, usłyszał pracownika sklepu krzyczącego „złodziej!”. Natychmiast zareagował i po krótkim pościgu zatrzymał jednego ze złodziei, a po chwili wspólnie z emerytowanym funkcjonariuszem policji także drugiego z podejrzanych. Złodzieje ze sklepu kradli alkohol i ustaleń policji wynika, że nie po raz pierwszy.

Zatrzymany przez policjantów sklepowy złodziej
Zatrzymany przez policjantów sklepowy złodziej

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży w piątek przed południem, policjant z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego, podczas zakupów w jednym ze sklepów na terenie miasta, usłyszał krzyk pracownika próbującego zatrzymać sprawców kradzieży. Funkcjonariusz od razu zaczął ścigać uciekających mężczyzn. Po przebiegnięciu kilkuset metrów zatrzymał jednego z nich. Był to 28-letni mieszkaniec Łomży. Mężczyzna został przekazany wezwanemu na miejsce patrolowi. Policjant wspólnie z towarzyszącym mu w zakupach emerytowanym już funkcjonariuszem łomżyńskiej komendy, ruszyli na poszukiwania drugiego z podejrzanych. Dzięki pomocy przechodniów oraz pracowników z pobliskiej budowy –  29-latek trafił w ręce interweniującego policjanta oraz jego mundurowych kolegów. 

Szlesińska podaje, że z ustaleń policjantów wynika, że obaj zatrzymani mogą mieć również związek z kradzieżą alkoholu, do której doszło tym samym sklepie dzień wcześniej. Łączne straty sklepu wyniosły ponad 550 zł. Mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży szczególnie zuchwałej. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 8.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę