Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kuria wraca do urzędowania

Główne zdjęcie
Kuria Diecezjalna w Łomży

- Po przeprowadzonych badaniach pracowników Kurii Diecezjalnej w Łomży pod kątem obecności koronawirusa zgodnie z procedurami wyznaczonymi przez służby sanitarne i niestwierdzeniu osób zarażonych, decyzją Biskupa Łomżyńskiego, od dnia 6 lipca br. (poniedziałek) Kuria Diecezjalna będzie czynna dla interesantów w normalnych godzinach urzędowania – ogłosił Ks. Artur Szurawski, Kanclerz Kurii.

Przypomnijmy Kuria Biskupia w Łomży niemal przez cały ostatni tydzień pracowała tylko zdalnie. Kurię zamknięto po stwierdzeniu zakażeń koronawirusem wśród zakonnic ze Zgromadzenia Sióstr Służek NMP Niepokalanej. Od wtorku wszelkie sprawy w Kurii można było załatwiać kontaktując się telefonicznie lub mailowo z pracownikami kurii według kompetencji.     
Od dziś, zgodnie decyzją Biskupa Łomżyńskiego Janusza Stepnowskiego, Kuria Diecezjalna wraca do normalnej pracy.  Informując o tym Kanclerz Kurii, ks. Artur Szurawski, dodał także, że „Biskup Łomżyński apeluje o konsekwentne i wytrwałe stosowanie się do zaleceń sanitarnych.”


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę