Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Burze do Łomży dziś nie dotrą

Główne zdjęcie
źródło: IMGW

Synoptycy z białostockiego Biura Prognoz Meteorologicznych ostrzegają przed burzami z gradem, które dziś mogą przechodzić nad znaczną częścią województwa podlaskiego. Ostrzeżenie dotyczy m.in. powiatrów białostockiego, zambrowskiego i wysokomazowieckiego, ale do Łomży burze mają nie dotrzeć.

Na piątek synoptycy prognozują zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od 21°C na północy do 25°C na południu.

Niemal połowy województwa – Białegostoku i powiatów białostockiego, bielskiego, hajnowskiego, siemiatyckiego, wysokomazowiecki i zambrowski - dotyczy wydane przez synoptyków ostrzeżenie. Do godziny 21.00 prognozuje się tu wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Miejscami będą także opady gradu.

W nocy zachmurzenie początkowo duże, z możliwością słabych, przelotnych opadów deszczu, później malejące do umiarkowanego i małego. W drugiej połowie nocy miejscami silne zamglenie lub mgła, ograniczająca widzialność do 300 m. Temperatura minimalna od 11°C do 14°C. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę