Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Podziękowania Prezydentowi składa Zdzisław Łuba

Szanowny Panie Prezydencie, w imieniu Powiatowej Izby Rolniczej w Łomży oraz rolników Powiatu Łomżyńskiego kieruje do Pana serdeczne podziękowania za dotrzymanie słowa i uruchomienie parkingu przy ul. Nowej w Łomży, co w znacznym stopniu rozwiązało problemy parkowania rolnikom, głównym interesantom m.in. Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Oddziału Kasy Rolniczego Ubezpieczenia i Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

Szanowny Panie Prezydencie,
dzięki Pana inicjatywie i zrozumieniu problemu zażegnano niebezpieczeństwo ewentualnego przeniesienia ARiMR do innej miejscowości, za co Izba Rolnicza w Łomży jest wdzięczna i bardzo Panu dziękuje. Okazuje się, że przy dobrej woli wszystkich stron istotne problemy leżące w interesie społecznym mogą być szybko i pomyślnie rozwiązywane.
Życzę satysfakcji i wielu sukcesów w dalszej działalności.

Z wyrazami szacunku

PRZEWODNICZĄCY
Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej
w powiecie łomżyńskim
Zdzisław Łuba

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę