Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

OSM Piątnica wśród „Najważniejszych firm dla Polski”

Główne zdjęcie
OSM Piątnica

OSM Piątnica otrzymała wyróżnienie w Rankingu „Najważniejsze firmy dla Polski”. Zorganizował go dziennik Rzeczpospolita z okazji 100-lecia istnienia. Spółdzielnia z Piątnicy została doceniona za nieustanny rozwój i konsekwentne umacnianie swojej pozycji na rynkach krajowym oraz zagranicznych.

- Działamy w bardzo konkurencyjnej i dynamicznej branży, w której liczy się jakość produktów oraz podążanie za potrzebami konsumentów. Od lat konsekwentnie budujemy pozycję marki na rynku ogólnopolskim, ale robimy to z poszanowaniem i zachowaniem lokalnego kolorytu Podlasia, północy Mazowsza i Kurpi. Cieszymy się, że możemy jednocześnie spełniać oczekiwania naszych konsumentów i wspierać rozwój ponad 2 tysięcy rolników należących do naszej Spółdzielni - mówi Zbigniew Kalinowski, Prezes Zarządu OSM Piątnica. - Jesteśmy dumni, że zarówno klienci, jak i nasi partnerzy doceniają te działania i jest to dla nas najlepsza motywacja do dalszej pracy – podkreśla. 

Ranking dziennika Rzeczpospolita „Najważniejsze firmy dla Polski” jest odzwierciedleniem istotnych trendów we współczesnym biznesie i ma na celu wyłonienie najbardziej zaangażowanych i przyjaznych firm dla ogólnopolskiego biznesu. Kapituła konkursowa, tworząc zestawienie, brała pod uwagę czynniki ekonomiczne oraz rolę, jaką firma odgrywa w rzeczywistości społecznej – od kwestii podatkowych, poprzez poziom zatrudnienia, działania na rzecz lokalnej społeczności, po aktywności podejmowane na rzecz ochrony klimatu. W trakcie opracowywania rankingu jurorzy brali pod uwagę także prospołeczne i propracownicze działania firm podjęte podczas pandemii koronawirusa. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę