Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Okradł seniora

Łomżyńscy kryminalni zatrzymali 51-latka podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Mężczyzna okradł seniora. Został zatrzymany niespełna dwie godziny po zdarzeniu.

W minioną niedzielę, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymał zgłoszenie o kradzieży rozbójniczej. Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań na terenie miasta. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że do mieszkania seniora weszło dwóch mężczyzn. Jeden z nich już wcześniej pomagał mu robić zakupy. Kiedy poszedł kolejny raz do sklepu, drugi z odwiedzających wykorzystał moment nieuwagi domownika i wziął szkatułkę, w której znajdowało się 400 złotych, a także osobiste rzeczy seniora. Pokrzywdzony próbował przeszkodzić mężczyźnie w kradzieży. Wówczas doszło do szarpaniny, po czym sprawca uciekł z łupem z mieszkania. Zaalarmowani policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania podejrzewanego. 51-latek został zatrzymany niespełna dwie godziny po zdarzeniu i trafił do policyjnego aresztu. Zatrzymany usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa w warunkach recydywy. Za kradzież rozbójniczą grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę