Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Mokry czerwiec

Główne zdjęcie
Deszcz

Ponad 26 litrów wody na metr kwadratowy ziemi spadło minionej doby w Łomży i najbliższej okolicy. Taki opad odnotowała stacja IMGW w Marianowie. W sumie w czerwcu w Łomży spało 125,8 mm deszczu, czyli niemal 126 litrów wody na metr kwadratowy ziemi. To prawie dwa razy więcej niż wynosi czerwcowa norma. Dziś opady nie powinny już występować, ale wiatr może być okresami porywisty.

Synoptyk dyżurny Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB w Białymstoku Maciej Maciejewski na dziś zapowiada zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Wówczas w niektórych rejonach województwa podlaskiego miejscami mogą wystąpić przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna w ciągu dnia wzrośnie od 21°C do 23°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, zachodni i południowo-zachodni.

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna od 11°C do 13°C. 

W środę podobna pogoda do dzisiejszej. Temperatura maksymalna od 21°C do 23°C, zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami wzrastające do dużego, z możliwością wystąpienia miejscami przelotnych opadów deszczu.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę