Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Karambol na skrzyżowaniu

Trzy osoby trafiły do szpitala po karambolu czterech samochodów osobowych na skrzyżowaniu drogi Łomża – Zambrów z drogą Łomża – Mężenina. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Droga jest całkowicie zablokowana, ale samochody mogą objechać miejsce wypadku drogami lokalnymi.

Do zdarzenia doszło po godzinie 8.  Z pierwszych informacji wynika, że było to klasyczne domino. Jadący od Łomży drogą krajową nr 63 kierowca skody chciał skręcić w lewą stronę w drogę wojewódzką nr 679 do Mężenina. Kierowca zatrzymał się na skrzyżowaniu przepuszczając samochody jadące od Zambrowa w kierunku Łomży. Za nim zatrzymała się mazda i peugeot partner, ale jadący za nimi opel corsa z dużym impetem uderzył w tył peugeota powodując uszkodzenia wszystkich trzech samochodów stojących przed nim. 
W wypadku poważnie ranny został kierowca opla. Do szpitala trafiła także kierująca mazdą kobieta, która jest w ciąży. 

Na miejscu pracują służby ratunkowe i drogowe, oraz policjanci szczegółowo wyjaśniający okoliczności wypadku. Samochody miejsce wypadku mogą objechać drogami lokalnymi. Przewidywany czas utrudnienia to dwie godziny.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę