Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Czołówka mercedesa z renaultem

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

6 osób, w tym dwoje dzieci, trafiło do szpitala po wypadku do którego doszło w niedzielę wieczorem na drodze między Nowogrodem a Chojnami. Mercedes czołowo zderzył się z renaultem.

Do wypadku doszło około godziny 19.10. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca mercedesa z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z renault. Kierowcy trzeźwi. Do szpitala trafiło 6 osób, kierowca i pasażerka z renault oraz kierowca i 3 pasażerów z mercedesa w tym 2 dzieci w wieku 4 i  12 lat.

Foto: fot. KMP Łomża
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: fot. KMP Łomża

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę