Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Wyborcza niedziela

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

W niedzielę wybory Prezydenta RP. To drugie wybory prezydenckie w tym roku. W tych wyznaczonych na 10 maja nie przeprowadzono głosowania, po tym jak politycy poróżnili się w kwestii jak „bezpiecznie” głosować w czasie pandemii. Teraz wybór czy głosować korespondencyjnie czy tradycyjnie pozostawiono Polakom i... 245 osób w mieście Łomży zgłosiło się, aby głosować listownie. Cała reszta może głosować w lokalach wyborczych, które będą czynne w godzinach 7.00 – 21.00.

W Łomży większość lokali jest w tych samych miejscach co w poprzednich latach. Wyjątek stanowi obwodowa komisja wyborcza nr 18, która była w Publicznym Przedszkolu nr 9 przy ul. Prusa. Na te wybory komisja została przeniesiona do Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Idąc na wybory konieczny jest dowód osobisty. Tym razem potrzebna będzie także maseczka. Każdy wchodzący do lokalu wyborczego ma mieć zakryte usta i nos. Głosuje się poprzez postawienie znaku X w kratce przy nazwisku wybranego kandydata na Prezydenta RP.  


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę