Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Burze z gradem

Główne zdjęcie
Chmura burzowa nad Łomżą

Od godziny 11.00 do godziny 23.00 nad województwem podlaskim mogą przechodzić burze z gradem – ostrzegają synoptycy. Lokalnie może spaść do 40 litrów wody na metr kwadratowy ziemi, a porywy wiatru mogą osiągać prędkość do 90 km/h.

Ostrzeżenie przed burzami z gradem wydał Maciej Maciejewski dyżurny synoptyk Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB w Białymstoku. Prawdopodobieństwo wystąpienia burz określił na 85% i nadał im pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę