Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Zdarzenie z motocyklem

Było blisko wypadku. Samochód osobowy wyjeżdżający sprzed sklepu w Konarzycach wyjechał wprost przed motocykl. Jego kierowca ratując się przed zderzeniem zjechał z drogi, wpadł do rowu i na skarpie wywrócił się do góry kołami.

Do zdarzenia doszło ok. 15.50. Motocykl był z koszem. Jechał nim mężczyzna z żoną. Na miejscu wypadku zjawiły się dwie karetki pogotowia, których ekipy udzielały pomocy poszkodowanym. Pasażerka motocykla trafiła do szpitala. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę