Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Kompletnie pijana matka nie dała rady opiekować się małym dzieckiem

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

„Kobieta z małym dzieckiem przewróciła się, chyba jest pijana”. Taką informację wczoraj późnym popołudniem otrzymali policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Miał siedzieć przy niej malutki chłopczyk. Gdy policjanci dotarli na miejsce kobieta leżała na trawniku przy drodze, a obok był dziecięcy rowerek, ale dziecka nie było.

Do zdarzenia doszło w pobliżu jednej z miejscowości gminy Miastkowo. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce znaleźli w dziecięcym rowerku telefon komórkowy z widocznym na wyświetlaczu wybranym numerem. Gdy zadzwonili na ten numer zgłosiła się starsza kobieta, która oświadczyła, że jest babcią dziecka, a widząc synową kompletnie pijaną i siedzącego przy niej wnuka nie mogła postąpić inaczej i zabrała chłopca do siebie.

Do śpiącej przy polnej drodze kobiety policjanci wezwali karetkę pogotowia. Okazało się, że była w stanie upojenia alkoholowego. Badanie wykazało, że miała blisko 3,3 promila alkoholu w organizmie. 36–latka trafiła do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwieje usłyszy zarzut narażenia syna na niebezpieczeństwo. Policjanci zapowiadają, że o sprawie będzie poinformowany sąd rodzinny.  Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Łomżyńscy policjanci chcą także ustalić, gdzie kobieta kupiła alkohol i czy kupując go była już pod wpływem alkoholu. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę