Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Odpowiedzą przed sądem

Prokuratura Okręgowa w Łomży skierowała do Sądu Rejonowego w Zambrowie akt oskarżenia przeciwko 19-letniemu Markowi K. oraz 30-letniemu Rafałowi P. Obaj są mieszkańcami Zambrowa i przed sądem odpowiadać będą przede wszystkim za posiadania znacznych ilości środków odurzających.

19-latek zatrzymany w lutym miał 31 gram amfetaminy. Prokuratura posądza go także o przechowywanie treści pornograficznych z udziałem małoletniej. 

30-letniemu Rafałowi P., zarzucono natomiast udzielanie substancji psychotropowych, wprowadzenie do obrotu znacznych ilości amfetaminy oraz uczestnictwo w obrocie znacznymi ilościami środków odurzających poprzez przechowywanie 556 gram amfetaminy.

Obaj mężczyźni w toku śledztwa byli tymczasowo aresztowania.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę