Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pijany wiózł dzieci

Policjanci z zambrowskiej „drogówki”, w ciągu trzech dni, zatrzymali 4 nietrzeźwych kierowców. Najbardziej nieodpowiedzialnym z nich okazał się 56–letni mieszkaniec gminy Zambrów, który przewoził dwoje małoletnich dzieci mając w organizmie blisko promil alkoholu.

W minioną niedzielę, na terenie gminy Rutki policjanci z zambrowskiej drogówki wyeliminowali z ruchu dwóch nietrzeźwych kierowców. 26–letnia kobieta prowadziła VW mając blisko pół promila alkoholu w organizmie. Tyle samo alkoholu miał w sobie 23–latek, który jechał audi. 
W poniedziałek zatrzymano 55–latka, który jechał oplem mając ponad promil alkoholu w organizmie.
Skrajnie nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się 56–letni mieszkaniec gminy Zambrów. We wtorek tuż przed godziną 9. prowadził volvo, którego tor jazdy wzbudził podejrzenia policjantów. Okazało się, że mężczyzna, ma blisko promil alkoholu w organizmie. W samochodzie przewoził  dwoje małoletnich dzieci w wieku 12 i 11 lat. 
Zatrzymani kierowcy stracili uprawnienia do kierowania i teraz dalszym ich losem zajmie się sąd.
Policjanci przypominaja, żre prowadzenie pojazdów w stanie nietrzeźwości to przestępstwo i grozi za nie kara pozbawienia wolności do 2 lat.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę