Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Potrącił i... pojechał dalej

Starsza kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Jechała rowerem, gdy została potrącona przez samochód na skrzyżowania ul. Szosa Zambrowska z ul. Księcia Stanisława. Kierowca, który potrącił kobietę oddalił się z miejsca zdarzenia i był poszukiwany przez Policję.

Do wypadku doszło około godziny 11 w okolicach skrzyżowania ul. Szosa Zambrowska z ul. Księcia Stanisława. Z pierwszych informacji wynikało, że kobieta prawdopodobnie prowadziła rower przechodząc przez przejścia dla pieszych, ale z ustaleń policji wynika, że starsza pani jechała rowerem ścieżką rowerową i przejeżdżała przez przejście dla pieszych z przejazdem dla rowerów przez ul. Księcia  Stanisława, gdy uderzył w nią zjeżdżający z Szosy Zambrowskiej samochód. Jak podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia, a ranna kobieta została zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala.  

Po godzinie 12.30 policjanci poinformowali o ustaleniu sprawcy wypadku. To kierowca, który jechał fordem fiestą. Badanie wykazało, że jest trzeźwy. Policjantom tłumaczył, że nie widział kobiety, ani tego że ją potracił.      


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę