Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Jechał traktorem i nie dawał się wyprzedzić

Prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie i sądowy zakaz kierowania miał 61 traktorzysta, który jechał środkiem drogi krajowej nr 63 i nie dawał się wyprzedzić innym kierowcom. Kierowca ciągnika rolniczego nie reagował nawet na trąbienie jadącego za nim samochodu. Jak się okazało jechał nim policjant z drogówki.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem w miejscowości Czerwone koło Kolna. Jak przekazuje Komenda Powiatowa Policji w Kolnie funkcjonariusz był na wolnym, kiedy zauważył, że kierowca ciągnika rolniczego nie reaguje na klakson i nie daje się wyprzedzić jadąc środkiem drogi. Podejrzewając, że mężczyzna może być pod wpływem alkoholu, funkcjonariusz w końcu wyprzedził pojazd i uniemożliwił kierowcy dalszą jazdę. W trakcie rozmowy z kierowca ciągnika wyczuł od niego alkohol, po czym wezwał patrol „drogówki”. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, sprawdzili stan trzeźwości 61-letniego mężczyzny. Badanie alkomatem wykazało, że miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Dalsze sprawdzenia mundurowych wykazały, że jechał  również pomimo orzeczonego wcześniej zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi. Za jazdę po pijanemu i niestosowanie się do orzeczonych przez sąd wyroków, mężczyźnie grozi kilka lat więzienia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę