Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

70-latek bardzo się spieszył

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali prawa jazdy kolejny trzem kierowcom. Mężczyźni wczoraj przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Rekordzistą prędkości został 70-latek, który przez Nowe Kupiski jechał z prędkością 116 km/h.

Policjanci przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Miejsca kontroli drogowej, w których wczoraj łapano piratów drogowych zostały wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.  
W Zaruziu, na drodze krajowej nr 61, po godzinie 7. rano wpadł kierowca jaguara, który jechał z prędkością 115 km/h, przekraczając tym samym dopuszczalną w obszarze zabudowanym prędkość o 65 km/h. Kilka minut później w Nowych Kupiskach zatrzymany został 22-letni kierowca BMW. Mężczyzna przekroczył prędkość o 56 km/h. Natomiast po godzinie 11, również Nowych Kupiskach, został zatrzymany do kontroli drogowej dodge. Kierujący nim 70-latek jechał z prędkością o 66 km/h wyższą niż dopuszczalna (116 km/h). 

Cała trójka natychmiast straciła prawa jazdy, które zgodnie z prawem zostanie zatrzymane im na trzy miesiące. 

W tym roku za przekroczenia dozwolonej prędkości jazdy w obszarze zabudowanym prawa jazdy w Łomży i najbliższej okolicy straciło już ponad 130 kierowców. W ubiegłym roku - przez cały rok – policjanci złapali „tylko” 155 takich piratów drogowych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę