Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pijany na kradzionym rowerze

Główne zdjęcie
Skradziony rower, którym jechał pijany złodziej

Rowerzysta jechał całą szerokością jezdni, a jednoślad okazał się kradziony. Gdy go zatrzymali policjanci 54–latek tłumaczył, że „przecież musi jakoś wrócić do domu”.

Jak przekazują policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży w sobotę tuż przed 18, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, patrolujący DK 63 na wysokości Siemienia Nadrzecznego, zauważyli rowerzystę jadącego całą szerokością jezdni. Zatrzymany do kontroli mężczyzna nie potrafił utrzymać równowagi. Badanie alkomatem wykazało, że jechał rowerem mając ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mało tego po sprawdzeniu w systemach okazało się, że rower którym podróżował 54–latek, kilka godzin wcześniej został zarejestrowany jako utracony. Mężczyzna mieszkający na terenie Czerwonego Boru tłumaczył, że nie miał czym wrócić do domu. Odzyskany przez mundurowych jednoślad trafił już do prawowitego właściciela. 54-latek usłyszał zarzut kradzieży w warunkach recydywy. Odpowie też za wykroczenie jazdy rowerem pod wpływem alkoholu. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę