Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Sesja Rady Miejskiej odwołana przez koronawirusa

Alicja Konopka przewodnicząca Rady Miejskiej Łomży odwołała planowane na najbliższą środę posiedzenie Rady Miejskiej Łomży. Powodem jest... rosnąca liczba zakażeń koronawirusem w mieście.

Przypomnijmy w ubiegłym tygodniu potwierdzono zakażenie koronawirusem u wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Macieja Borysewicza. Po tym na kwarantannę i badania trafiło kilkoro miejskich radnych, ale z nieoficjalnych informacji wynika, że u nikogo z nich miano nie potwierdzić zakażenia. Zakażenia na pewno nie ma radny Piotr Serdyński, który jest najbliższym w Radzie współpracownikiem Borysewicza. Nie potwierdzono zakażeń także u działaczy PO, który wraz z Borysewiczem zbierali podpisy poparcia dla kandydata na prezydenta Rafała Trzaskowskiego.

Okazało się, że zakażenie Borysewicza ma związek z jego pracą w MPWiK, czyli miejskiej spółce wodociagowo-kanalizacyjnej. W piątkowy poranek spółka informowała, że zakażenie potwierdzono u czterech  osób z jej załogi. Dziś nie odpowiedziała na pytania w tej sprawie. Przypomnij, po potwierdzeniu zakażenia koronawirusem u Macieja Borysewicza w ciągu kilku kolejnych dni w mieście wykryto 14 kolejnych zakażeń. 

W poniedziałkowe popołudnie ze względu na zakażenia koronawirsuem została odwołana planowana na środę sesja Rady Miejskiej Łomży.
- W związku z koniecznością wprowadzenia środków ostrożności, spowodowanych rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem w mieście, jak również mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo Radnych Rady Miejskiej, pracowników Urzędu Miasta oraz mieszkańców  informuję, że sesja Rady Miejskiej Łomży, zwołana  na dzień 24 czerwca 2020 r.  na godz. 10.00  w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łomży, ul. Stary Rynek 14 zostaje odwołana – ogłosiła przewodnicząca Rady Alicja Konopka.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę