Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Znowu przyjdą nawałnice

Główne zdjęcie
Interweniujący strażacy z OSP Podgórze na DK63 17-06-2020

Magdalena Pękala, dyżurny synoptyk Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB w Białymstoku ostrzega przed burzami z gradem, które dziś ponownie mogą przejść nad regionem. Lokalnie burze mogą być nawet silniejsze niż wczoraj.

Wydane ostrzeżenie dla obszaru całego województwa podlaskiego ważne jest od południa do północy. W tym czasie synoptyk prognozuje wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 15 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Miejscami możliwy grad.  

Prawdopodobieństwo wystąpienia takiego zjawiska Magdalena Pękala określa na 80%, i  zapowiadanym burzom nadała pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę