Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Prezydenci popracują zdalnie

Główne zdjęcie
Prezydent Mariusz Chrzanowski

Dwóch pracowników ratusza na kwarantannie, a prezydent i zastępca pracują zdalnie. To pierwsze w ratuszu efekty potwierdzenia zakażenia koronawirusem u wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej. - Nie dysponujemy natomiast informacją o ilości radnych skierowanych na badania lub kwarantannę – odpowiada Łukasz Czech z Urzędu Miejskiego w Łomży.

- Osoba skierowana do odbycia kwarantanny, podobnie jak osoba niezdolna do pracy z powodu choroby powinna ten fakt zgłosić pracodawcy. Na dzień 17 czerwca 2020 r. na godz. 12.00 Urząd Miejski otrzymał dwa powiadomienia o pracowniku skierowanym przez Sanepid na kwarantannę – podaje miejski urzędnik. 

Łukasz Czech podaje także, że związku z tym, iż prezydent Mariusz Chrzanowski i zastępca prezydenta Andrzej Stypułkowski 4 czerwca 2020 r. „mieli incydentalny kontakt z wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej Łomży podczas składania kwiatów pod tablicą upamiętniającą pierwsze wybory parlamentarne w 1989 r., pomimo braku wytycznych Sanepidu co do obowiązku kwarantanny, z ostrożności i dla bezpieczeństwa pracowników i interesantów Urzędu Miejskiego w Łomży podjęta została przez nich decyzja o przejściu na pracę zdalną do końca tygodnia, kiedy to upłynie 14 dniowy okres od kontaktu z osobą zarażoną.” 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę