Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Idą burze z gradem

Maciej Maciejewski, dyżurny synoptyk Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB w Białymstoku ostrzega przed burzami z gradem, jakie w dzisiejsze popołudnie, wieczór i nocą mogą przechodzić nad regionem. Lokalnie może spaść do 40 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni ziemi, a porywy wiatru mogą osiągać prędkość do 75 km/h.

Wydane ostrzeżenie meteorologiczne obowiązuje od godz. 12:00 dnia 17.06.2020 do godz. 02:30 dnia 18.06.2020. W tym czasie na obszarze całego województwa podlaskiego prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 75 km/h. Miejscami możliwy grad.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska synoptyk określa na 80%, a spodziewanym nawałnicom nadał pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia. 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę