Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Skoordynowany nalot na salony gier

Trzy salony, w których urządzane były nielegalne gry hazardowe, zlikwidowali w Łomży Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) oraz policjanci. Ponad 30 mundurowych w ramach skoordynowanej akcji jednocześnie wkroczyło do wcześniej wytypowanych punktów.

Jak przekazuje st. asp. Maciej Czarnecki, oficer prasowy podlaskiej KAS,w lokalach chronionych monitoringiem wizyjnym, domofonami i systemem selekcji klientów funkcjonariusze zabezpieczyli w sumie 7 automatów, 3 zestawy komputerowe służące do nielegalnych gier hazardowych oraz gotówkę w kwocie blisko 4 tys. złotych służącą prawdopodobnie do wypłat wygranych.

- Urządzenia na których możliwe było prowadzenie gier hazardowych wbrew przepisom oraz zabezpieczona gotówka zostały zajęte do sprawy karnej skarbowej – podaje Czarnecki. - Oprócz sankcji karnych w postaci grzywny lub kary pozbawienia wolności, osoby urządzające tego typu nielegalne gry oraz posiadające automaty wbrew przepisom ustawy o grach hazardowych, muszą liczyć się z karą pieniężną w wysokości 100 tys. złotych od każdego automatu.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę