Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Otwarcie uliczki

Ma niespełna 390 metrów długości i nawet nie ma nazwy. Biegnie od ul. Nowogrodzkiej równoległe, około 90 metrów na wschód, do zbudowanego kilka lat temu przedłużenia ul. Browarnej. Droga gminna nr 101175B teraz ma nową nawierzchnię z kostki polbrukowej i kanalizację.

Przebudowa ulicy kosztowała ok. 2,1 mln zł. Inwestycję zrealizowano przy wsparciu środkami z rządowego Funduszu Dróg Samorządowych. We wtorkowe południe zorganizowano miejską uroczystość jej otwarcia i poświęcenia. Wśród obecnych, poza członkami najwyższych władz miasta, byli także poseł na Sejm RP Lech Kołakowski i poseł do Parlemantu Europiejskiego Krzysztof Jurgiel.  

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę