Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Złodziej

Główne zdjęcie
Skradzione przez 19-latka urządzenia schowane w lesie (fot. KMP Łomża)

Policjanci zatrzymali 19-latka podejrzanego o kradzież urządzeń przemysłowych z jednej z posesji w gminie Łomża. Odzyskali również przedmioty o wartości około 1000 złotych.

W niedzielę, łomżyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży agregat oraz wentylatora z jednej z posesji w Gminie Łomża. Właściciel wycenił straty na łączną kwotę około 1000 złotych. Jeszcze tego samego dnia łomżyńscy kryminalni ustalili mężczyznę odpowiedzialnego za kradzież. Podejrzenia podały na 19-latka - mieszkańca gminy Łomża. Mężczyzna został zatrzymany w miejscu zamieszkania. Jak informuje Policja odzyskano także skradzione przedmioty, które mężczyzna ukrył w zagajniku kilkanaście kilometrów od miejsca kradzieży. 
Wczoraj podejrzany usłyszał zarzut. Kodeks karny za kradzież przewiduje kara do 5 lat pozbawienia wolności.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę