Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 14 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Kolizja z łosiem

Kilkanaście minut po 22. na trasie Łomża - Wizna, za Elżbiecinem, samochód osobowy zderzył się z łosiem. Kierującemu nic sie nie stało, ranne zwierzę uciekło do lasu.

Samochód osobowy jechał w kierunku Wizny. W lesie za Elżbiecinem, jak relacjonował kierowca, łoś wybiegł z lasu prawie wprost na samochód. Zdążył tylko zwonić do około 70km/h. Zwierzę uszkodziło karoserię i przednią szybę.  Na krawędzi szyby zostało trochę serści, ale ranne uciekło w las.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę