Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Premier Morawiecki poprowadzi kampanię prezydenta Dudy w Łomży

Główne zdjęcie
Premier Mateusz Morawiecki w Kolnie 26 sierpnia 2019

Premier Mateusz Morawiecki w sobotnie przedpołudnie ma odwiedzić Łomżę. Szef rządu ma aktywnie włączyć się w kampanię wyborczą ubiegającego się o reelekcję Prezydenta RP Andrzeja Dudy. W Łomży premiera miałby m.in. wywiesić jego bilbord.

Premier Mateusz Morawiecki do Łomży ma dojechać około godziny 11.30 – 11.45. Wizytę szefa rządu w Łomży potwierdza poseł Lech Kołakowski, szef miejskich struktur PiS.  Poseł podaje, że premier weźmie udział w kampanii wyborczej Andrzeja Dudy, kandydata Prawa i Sprawiedliwości i całej Zjednoczonej Prawicy na Prezydenta Polski. 

Szczegółowy program wizyty szefa rządu w Łomży nie jest znany. Mateusz Morawiecki prawdopodobnie odwiedzi miejskie targowisko przy ul. Dworcowej. W pobliżu jest stara linia kolejowa, której rewitalizację zapowiadano w ramach rządowego programu „Kolej+”. Tędy także miałaby przebiegać linia kolejowa zapewniająca łączność Giżycka i wschodnich Mazur przez Łomżę i Warszawę z planowanym do budowy przez rządzących Centralnym Portem Komunikacyjnym pomiędzy Warszawą a Łodzią.

Premier Morawiecki w Łomży spędzi prawdopodobnie kilkadziesiąt minut. Miałby rozdawać ulotki wyborcze Prezydenta Andrzeja Dudy oraz, w pobliżu skrzyżowania Alei Legionów z ul. Dworcową, wywiesić jego bilbord wyborczy.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę