Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Złodziej z Ostrołęki

Główne zdjęcie
Zatrzymany 31-latek prowadzony przez policjantów. (fot,. KMP Łomża)

W poniedziałek w jednym z łomżyńskich sklepów ukradł dwie butelki alkoholu. Okazało się, że złodziejem był 31-letni mieszkaniec Ostrołęki.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży, że ze zgłoszenia jakie otrzymali policjanci wynikało, że pracownik sklepu próbował zatrzymać złodzieja i odzyskać skradziony towar. Przybyciem patrolu mężczyzna uciekł. Łomżyńscy „kryminalni” szybko ustalili, że podejrzanym o przestępstwo jest 31-letni mieszkaniec Ostrołęki. Dzięki pomocy ostrołęckich funkcjonariuszy, 31-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut dokonania kradzieży rozbójniczej. Grozi za to kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę