Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pijany wyprzedzał na pasach

Kierowca iveco wyprzedzał na przejściu dla pieszych. Gdy zatrzymali go widzący zdarzenia policjanci okazało się, że jest pod wpływem alkoholu. 41-latek z gminy Jedwabne już stracił prawo jazdy, i będzie odpowiadał przed sądem, gdzie grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek późnym popołudniem. Jak relacjonują policjanci funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży patrolujący drogę krajową nr 61, w Starych Kupiskach zatrzymali do kontroli kierującego iveco. Kierowca został zatrzymany zaraz po tym jak popełnił wykroczenie, wyprzedzając na przejściu dla pieszych. W trakcie kontroli okazało się, że 41-letni mieszkaniec gminy Jedwabne jest pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało 0,55 promila alkoholu w organizmie.
Od razu policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Mężczyzna także, będzie odpowiadał za wykroczenie drogowe, za które zgodnie z taryfikatorem może być nałożony mandat w wysokości 200 złotych. Natomiast za przestępstwo jazdy pod wpływem alkoholu 41-latek może trafić do więzienia nawet na 2 lata.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę