Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Burze z gradem powinny dziś ominąć Łomżę

Główne zdjęcie
Zasięg ostrzeżenia przed burzami z gradem, które we wtorek 9 czerwca mogą wystąpić nad większością województwa podlaskiego

Na wschód i południe od powiatu łomżyńskiego prognozowane są dziś burze. W Łomży i najbliższej okolicy może tylko popadać.

Wiesław Winnicki dyżurny synoptyk z białostockiego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW wydał ostrzeżenie przed burzami z gradem dla większości obszaru województwa podlaskiego. Nie obejmuje ono tylko Łomży oraz powiatów łomżyńskiego, kolneńskiego i grajewskiego. Nad pozostałym obszarem burze prognozowane są od godziny 13. do 1 w nocy. 

Dziś w całym regionie zachmurzenie duże i umiarkowane oraz przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna do 24°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, z kierunków północnych. W czasie burz możliwe porywy do 75 km/h.

W nocy zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 13°C do 16°C. 

W środę zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Przelotne opady deszczu, miejscami burze z możliwym gradem. Temperatura maksymalna od 23°C na północy do 27°C na południu województwa.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę