Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Łomża czeka na oziębienie....

Kiedy będą ciepłe kaloryfery w naszych mieszkaniach? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców Łomży. Pytać nie muszą już ostrołęczanie. Ciepło do wszystkich tamtejszych mieszkań dostarcza od wczoraj Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej. Jak mówi prezes Jan Grala, od pierwszego października włączano po trochu kolejnych odbiorców, którzy chcieli mieć ciepło, a wczoraj ogrzewanie popłynęło już „pełną parą” do wszystkich ostrołęczan. Od wczoraj ciepłe grzejniki mają też mieszkańcy Grajewa, a dzisiaj ciepło dotrze do części mieszkań w Zambrowie. Rozpoczęcie sezonu grzewczego na jednym ze swoich osiedli zapowiada prezes Spółdzielni Nadzieja w Zambrowie, Krzysztof Sobuta.

Tymczasem z podjęciem decyzji o uruchomieniu ogrzewania zwlekają spółdzielnie mieszkaniowe w Łomży. “Chodzi nam o dobro naszych mieszkańców” – mówi wiceprezes Spółdzielni Mieszkaniowej Perspektywa w Łomży, Leszek Konopka. Osób, które chciałyby mieć ciepłe grzejniki jest jeszcze zbyt mało, bo ludzie chcą oszczędzać. Winę ponosi też wciąż dobra pogoda: „Synoptycy zapowiadają, że weekend ma być ciepły – do 20 st. Celsjusza w dzień. W ten weekend na pewno nie włączymy ogrzewania dodaje” - Konopka. Prezesi łomżyński spółdzielni podkreślają, że decyzję o włączeniu ogrzewania podejmą wspólnie, tak aby ciepło popłynęło do wszystkich tego samego dnia.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę