Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Domino na Legionów

Cztery samochody osobowe zderzyły się na alei Legionów w okolicy restauracji McDonald w Łomży. Na miejscu pracują służby ratunkowe. - To było klasyczne domino – mówi Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży zaznaczając, że na razie jeszcze nie wiadomo czy zdarzenia to zostanie zakwalifikowane jako kolizja czy jako wypadek.

Będzie to zależało od tego czy osoby jadące w samochodach odniosły większe obrażenia ciała. Na miejscu jest karetka pogotowia, ale nikogo póki co nie zabrano do szpitala.

Samochody jechały z południa w kierunku centrum Łomży. Do zderzenia się aut doszło przed przejściem dla pieszych w okolicy skrzyżowania z ul. Spółdzielczą. 

Pracujący na miejscu policjanci ustalają okoliczności zdarzenia i jego sprawcę lub sprawców. 

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę