Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

Narkotyki w Łomży

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Prawie 160 gramów amfetaminy i marihuanę miał 35-latek zatrzymany przez łomżyńskich policjantów. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży, w miniony czwartek, weszli. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że przebywający tam 35-letni mężczyzna może posiadać narkotyki. Informacje potwierdziły się. Policjanci znaleźli tam zawiniątka z folii aluminiowej oraz torebki strunowe z białym proszkiem ukryte w saszetkach. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczone substancje to niemal 160 gramów amfetaminy. W trakcie czynności mundurowi ujawnili też marihuanę. Mieszkaniec Łomży został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. 35-latek usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, po czym Sąd Rejonowy w Łomży na wniosek prokuratury zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt tymczasowy.  

240206081801.gif
Foto: fot. KMP Łomża
Foto: fot. KMP Łomża
Foto: fot. KMP Łomża

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę