Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

95-lecie OSP w Kołakach Kościelnych

Główne zdjęcie
fot. PUW w Białymstoku

Strażacy ochotnicy z Kołaków Kościelnych świętowali 95-lecie istnienia jednostki. Z okazji jubileuszu druhowie otrzymali nowy samochód ratowniczo-gaśniczy.

Jednym z elementów uroczystości były odznaczenia państwowe przyznane przez prezydenta RP, które wręczył zasłużonym druhom wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski. Na jego wniosek prezydent RP Andrzej Duda przyznał Srebrny Krzyż Zasługi Andrzejowi Misiewiczowi oraz trzy Brązowe Krzyże Zasługi: Jerzemu Dąbrowskiemu, Antoniemu Mirosławowi Kuleszy i Pawłowi Piotrowi Wojtkowskiemu. Każdy ze strażaków ochotników został doceniony za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej.

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Kołakach Kościelnych istnieje od 1925 roku. Dziś służy w niej 48 strażaków ochotników. Ze względu na położenie miejscowości (w pobliżu drogi ekspresowej S8) często to właśnie oni są pierwsi na miejscu zdarzenia.

Z okazji jubileuszu druhowie otrzymali nowy samochód ratowniczo-gaśniczy.

Foto: fot. PUW w Białymstoku
Foto: fot. PUW w Białymstoku
Foto: fot. PUW w Białymstoku
Foto: fot. PUW w Białymstoku
Foto: fot. PUW w Białymstoku
Foto: fot. PUW w Białymstoku

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę