Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Wpadł z kartonem piwa

51-latek w jednym z dużych sklepów w Łomży ukradł karton z piwem. Wychodzącego w sobotnie popołudnie z kartonem piwa drzwiami wejściowymi mężczyznę zauważył wchodzący do sklepu policjant. Był po służbie, ale postanowił wyjaśnić, czy pan pomylił drzwi, czy też było to celowe działanie.

Jak przekazuje policja okazało klient sklepu zrobił to świadomie, ponieważ nie zapłacił za towar.  Interweniujący policjant przekazał mężczyznę wezwanemu na miejsce patrolowi Policji. 

Policja podaje, że 51-latek, za wykroczenie, został ukarany mandatem w wysokości 500 zł.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę