Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Łapali piratów na 61

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Dwa zatrzymane dokumenty prawa jazdy i 35 ujawnionych przypadków przekroczenia prędkości – to wynik wczorajszej akcji policjantów na krajowej 61. Policjanci ruchu drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Łomży, przy wsparciu funkcjonariuszy z wojewódzkiej grupy SPEED, sprawdzali czy kierowcy przestrzegają obowiązujących przepisów ruchu drogowego.

Wczoraj, na całej drodze krajowej nr 61 w województwie podlaskim prowadzone były wzmożone działania kontrolno-prewencyjne pod nazwą „Bezpieczna DK61”. Umundurowane patrole widoczne były na punktach kontrolnych usytuowanych wzdłuż drogi krajowej 61, co miało oddziaływać przede wszystkim prewencyjnie na zachowania uczestników ruchu drogowego. Pomimo to, mundurowi z Łomży ujawnili 35 przypadków przekroczenia przez kierujących dozwolonej prędkości. Na kierowców nałożone zostały mandaty karne.
Natomiast, w związku z przekroczeniem jej o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym, policjanci zatrzymali dwa prawa jazdy. Około 19.90  prędkością o 64 km/h wyższą niż dozwolona przez Zaruzie jechał oplem 26-letni obywatel Ukrainy.  Pół godziny po nim w tym samym miejscu wpadła kierowca audi, który jechał z prędkością 101 km/h. 
Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym. Zapowiadają, że tego typu działania będą kontynuowane.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę