Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Marszałkostwo z koronawirusem

Główne zdjęcie
Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego w Białymstoku

Izabela Smaczna – Jórczykowska, rzecznik prasowy Marszałka Województwa Podlaskiego przekazał informuję o potwierdzonych zakażeniach wirusem Sars-CoV-2 u trzech pracowników UMWP. - Są to osoby z bezpośredniego otoczenia pierwszego zarażonego pracownika, przebywające na kwarantannie. Osoby te nie miały kontaktu z pracownikami, którzy aktualnie wykonują swoje zadania w budynkach urzędu marszałkowskiego – zaznaczyła Smaczna – Jórczykowska.

W związku z zakażeniami zamknięty jest budynek Urzędu Marszałkowskiego  przy ul. Skłodowskiej w Białymstoku, w którym - jak przekazała Smaczna – Jórczykowska - jutro będzie prowadzona dezynfekcja pomieszczeń. 
- Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego obsługuje interesantów zdalnie. Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego z naszymi pracownikami – podała rzeczniczka marszałka.

O potwierdzeniu zakażenia pierwszego z pracowników Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku poinformowano w niedzielę. 

W związku z zakażeniami przewodniczący Sejmiku Województwa Podlaskiego Bogusław Dębski zdecydował o przesunięci obrad zaplanowanej na poniedziałek XIX sesja Sejmiku Województwa Podlaskiego. Obrady te mają odbyć się 8 czerwca 2020 r., na widowni Dużej Sceny Opery i Filharmonii Podlaskiej (ul. Odeska 1, Białystok). 

Przypomnijmy dziś w porannym komunikacie służby sanitarne poinformowały o nowych przypadkach zakażenia. Trzy z nich dotyczyły mieszkańców Białegostoku, a jeden powiatu bielskiego.  


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę