Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Powoli się ociepla, ale najbliższej nocy przy gruncie jeszcze może być zimno

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

- Wprawdzie stacje instytutowe nie zanotowały dzisiejszej nocy przygruntowych przymrozków, ale temperatura przy gruncie w wielu miejscach była bliska 0°C, więc pomiędzy stacjami przymrozki były możliwe – podaje Karolina Kierklo dyżurny synoptyk Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB w Białymstoku zapowiadając na dzień w regionie wzrost temperatury maksymalnie od 12°C do 16°C. Nocą synoptyk prognozuje, że może spaść do -3°C.

W piątek w województwie podlaskim zachmurzenie małe i umiarkowane, lokalnie wzrastające do dużego, po południu z możliwością słabych, przelotnych opadów deszczu, zwłaszcza na wschodzie województwa. Temperatura maksymalna od 12°C do 16°C. Wiatr słaby, północno-zachodni i północny. W nocy zachmurzenie początkowo małe, później bezchmurnie. Temperatura minimalna od 0°C do 3°C, przy gruncie do -3°C. Wiatr słaby, zmienny.

W sobotę początkowo bezchmurnie później zachmurzenie małe, stopniowo od zachodu wzrastające do umiarkowanego i dużego, zwłaszcza wieczorem. Temperatura maksymalna od 16°C do 18°C. Wiatr początkowo słaby, północny, stopniowo wzmagający się do umiarkowanego i skręcający na południowo-wschodni i południowy.

Kolejnej nocy – z soboty na niedzielę nie ma niebezpieczeństwa wystąpienia przygruntowych przymrozków. Prognozowana temperatura minimalna wyniesie od 7°C do 9°C. 

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę