Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Policyjna eskorta dla rodzącej

W policyjnej służbie zdarzają się takie chwile, że nawet spokojne patrolowanie niewielkiej miejscowości może przybrać nieoczekiwany obrót. Wczoraj przed południem, policjanci z łomżyńskiej „drogówki”, jadąc przez jedną z miejscowości w gminie Miastkowo, zauważyli stojącego obok samochodu mężczyznę, który machał ręką w sposób zwracający uwagę. Okazało się, że przewoził rodzącą żonę, jednak ze względu na bardzo zaawansowaną fazę porodu, nie wiedział czy będzie w stanie dojechać do szpitala... w Ostrołęce.

Jak relacjonują policjanci widząc, że sytuacja jest bardzo poważna i liczy się każda minuta, natychmiast podjęli decyzję o rozpoczęciu pilotażu. Włączyli w radiowozie sygnały świetlne i dźwiękowe i ruszyli w kierunku ostrołęckiego szpitala. Po przejechaniu kilkunastu kilometrów drogą krajową nr 61, już na terenie powiatu ostrołęckiego, spotkali się z jadącym w ich kierunku wezwanym na miejsce Zespołem Ratownictwa Medycznego. 
- Policjanci jeszcze pomogli bezpiecznie przejść kobiecie do samochodu specjalistów medycznych i na tym zakończyli swoją nietypową interwencję - przekazuje oficer prasowy KMP w Łomży dodajać, że "ta sytuacja pokazuje, że policyjna służba nigdy nie jest taka sama, a mundurowi są gotowi do niesienia pomocy wszędzie i w każdej chwili…"


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę