Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wracają przymrozki

Główne zdjęcie
Przymrozek

Wiesław Winnicki dyżurny synoptyk Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB w Białymstoku ostrzega przed przymrozkami, które przez trzy najbliższe noce mogą wystąpić na obszarze całego województwa podlaskiego. Przy gruncie temperatura może spaść do -3°C.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska synoptyk określił na 80%.

Zgodnie z opracowaną przez białostockich synoptyków prognozą pogody najbliższej nocy w regionie wystąpi zachmurzenie małe, okresami umiarkowane. Temperatura minimalna spadnie od 0°C do 2°C, ale miejscami spodziewane są przygruntowe przymrozki do -3°C.  Wiatr słaby, z kierunków północnych.

Jutro w dzień zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Miejscami przelotne opady deszczu oraz lokalnie możliwe słabe burze. Temperatura maksymalna od 11°C do 14°C. Wiatr początkowo słaby, później umiarkowany, w porywach do 55 km/h, północno-zachodni i północny. 

W nocy z czwartku na piątek temperatura minimalna od 1°C do 3°C, miejscami przygruntowe przymrozki do -2°C. Wiatr słaby, z kierunków północnych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę