Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek na drodze do Wizny

Zablokowana jest droga krajowa nr 64 Łomża – Wizna. W pobliżu zjazdu do wsi Wiźnica samochód dostawczy uderzył w ciągnik rolniczy. Poszkodowana została jedna osoba – kierowca ciągnika, który wypadł, gdy ciągnik przewrócił się na bok. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło przed godziną 10. Z przekazywanych informacji wynika, że ciągnik Ursus C-330 jechał w stronę Łomży. Za nim prawdopodobnie szybko jechał samochód dostawczy Iveco. Jego kierowca najwyraźniej planował wyprzedzenie ciągnika, ale manewr został z jakichś przyczyn opóźniony i samochód z dużą siłą uderzył w tylne koło ciągnika doprowadzając do jego wywrócenia. Poszkodowany w wypadku został kierowca ciągnika, który ma trafić do szpitala. 
Na miejscu wypadku jako pierwsi pojawili się ratownicy ze straży pożarnej, którzy opatrzyli poszkodowanego. 

Szczegółowe okoliczności wypadku ustalają pracujący na miejscu policjanci. Droga w tej chwili jest zablokowana, ale policja zapowiada, że będzie dążyła do przepuszczania ruchu wahadłowo. 

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę