Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lipca 2021 napisz DONOS@

Złodziej z ogródków działkowych

Policjanci zatrzymali podejrzanego o kradzież z włamaniem do domku letniskowego oraz dwukrotne jej usiłowanie innych altanek. 48-letni mężczyzna był już karany za podobne przestępstwa.

Do tych zdarzeń doszło pod koniec kwietnia, na terenie jednego z ogródków działkowych w pobliżu Łomży. Jak wynikało z ustaleń mundurowych, sprawca wyniósł z altany router do Internetu, a także narzędzia, powodując straty w kwocie około 540 zł. W pozostałych dwóch miejscach do których się włamał, z pomieszczeń jednak nic nie zginęło. W sobotę rano łomżyńscy kryminalni zatrzymali 48-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie tych czynów. Okazało się, że był już karany za podobne przestępstwa. Policjanci informują, że odzyskali część skradzionego mienia. Mężczyzna zaś znowu będzie odpowiadał przed sądem.

210723021652.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę