Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Złodziej z ogródków działkowych

Policjanci zatrzymali podejrzanego o kradzież z włamaniem do domku letniskowego oraz dwukrotne jej usiłowanie innych altanek. 48-letni mężczyzna był już karany za podobne przestępstwa.

Do tych zdarzeń doszło pod koniec kwietnia, na terenie jednego z ogródków działkowych w pobliżu Łomży. Jak wynikało z ustaleń mundurowych, sprawca wyniósł z altany router do Internetu, a także narzędzia, powodując straty w kwocie około 540 zł. W pozostałych dwóch miejscach do których się włamał, z pomieszczeń jednak nic nie zginęło. W sobotę rano łomżyńscy kryminalni zatrzymali 48-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie tych czynów. Okazało się, że był już karany za podobne przestępstwa. Policjanci informują, że odzyskali część skradzionego mienia. Mężczyzna zaś znowu będzie odpowiadał przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę