Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Maszt spadł na samochód

W niedzielne popołudnie, po silniejszym podmuchu wiatru, przewrócił się jeden z trzech masztów z flagami w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Łomży. Placówka znajduje się przy ulicy Zjazd a upadający maszt z polską, biało-czerwoną flagą uderzył w jeden z przejeżdżających ulicą samochodów.

Do zdarzenia doszło około godziny 15. Wówczas nad miasto nadciągnęła ciemna chmura, z której spadł całkiem spory deszcz. Opadom towarzyszyły silne podmuchy wiatru. Stacja meteorologiczna IMGW w Marianowie zanotowała wówczas, w odstępach 10 minut, porywy wiatru z prędkością 12,4 m/s i 13,2 m/s. To ponad 45 km/h. 

Jeden z tych porywów wiatru okazał się zbyt silny dla jednego z trzech masztów, które  stoją na terenie WORD Łomża, tuż przy ogrodzeniu od strony ulicy Zjazd. Zwykle powiewają nich flagi Polski, Unii Europejskiej i WORD-u. Wiatr przewalił środkowy maszt z polską flagą, którzy przewracając się uderzył w przejeżdżające ul. Zjazd auto. Na szczęście nikomu z jadących w samochodzie nic złego się nie stało. W samochodzie miały zostać uszkodzone drzwi.  

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę